قانون جذب پول و ثروت

کمتر کسی را می­‌توان یافت که با شنیدن این پرسش که “چگونه می‌توان به آهنربای پول و ثروت تبدیل شد؟” به وجد نیاید و اعلام کند که علاقه‌­ای به دانستن پاسخ این پرسش و تبدیل شدن به آهنربایی که از هر طرف پول و ثروت را به سمت خود جذب می‎­کند ندارد.

اندرو یانگ:

من در زندگی به این نتیجه رسیده‌ام که ثروت یک نگرش ذهنی‌ است و هر کسی می‌تواند افکار ثروتمندی داشته باشد.

حداقل شما عزیزی که این نوشتار را برای خواندن انتخاب نموده‌­اید، مشخص است که حتی اگر شده، یکبار به این موضوع فکر کرده‌­اید و در حال حاضر این مقاله را برای مطالعه برگزیده­‌اید. حال سوال اصلی اینجاست که چرا با وجود اینکه اکثر افراد دوست دارند پول و ثروت را به سمت خود جذب کنند، درصد اندکی از افراد در جهان واقعاً ثروتمندند؟ چرا افراد به جای آنکه جاذب و مغناطیس پول و ثروت باشند، اکثراً دافع پول و ثروتند؟ در ادامه این نوشتار همراه ما باشید تا بتوانیم علاوه بر یافتن پاسخ­‌هایی برای این دست از سوالات، راهکارها و گام­‌های علمی و کاربردی موثری را برای تبدیل شدن به آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت بررسی کنیم تا دروازه‌­هایی از پول و ثروت بروی ما گشوده شود. به طور کلی قوانین ثابتی بر این عالم هستی حاکم است که خواه، ناخواه زندگی همه­ انسان­‌ها را تحت تاثیر خود قرار می­‌دهد و خوشبختانه یا متاسفانه باید بگوییم این قوانین زندگی انسان­‌ها را در همه جنبه­‌ها، حتی مغناطیس و آهنربای پول و ثروت بودن احاطه کرده و افراد دانسته یا نادانسته در تمامی امور زندگی خود این قوانین مهم را به کار می­‌گیرند. اما خبر خوب این است که وجود چنین قوانینی در عالم هستی؛ این امکان را به ما می‌­دهد بتوانیم به صورت کاملاً آگاهانه و مختار این قوانین متافیزیکی را در جهت کارا و مثبت برای بدل شدن به یک آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت به کار گیریم.

بنیامین دیزرائیلی:

هیچ عاملی تاب مقاومت در برابر خواست انسان را ندارد.

لذا آنچه لازم است برای یافتن پاسخ این پرسش که “چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟” بدانیم، در شناخت این قوانین کائناتی نهفته است و مهم­تر این است که بدانیم در درون ما این قدرت وجود دارد که قوانین خارق­‌العاده هستی را در جهت رسیدن به اهدافمان به نفع خود به کار گیریم.

هنری فورد:

فکر کنید که می‌توانید یا فکر کنید که نمی‌توانید؛ در هر حالت حق با شماست.

چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟
۱۰ قانون تبدیل شدن به آهنربای پول و ثروت
۱- قانون اشتیاق
شاید بتوان گفت مهمترین نقطه آغاز هر موفقیتی به اشتیاق و عشق به آن هدف بر می­‌گردد. البته نه هر نوع اشتیاق، اشتیاقی که در اینجا به آن احتیاج داریم، اشتیاق سوزان است. منظور از اشتیاق سوزان، عشق و اشتیاقی است که در آن جز هدف و مقصود، چیز دیگری را نبینیم و به اصطلاح، این عشق شب و روزمان را از ما بگیرد.

امت فاکس:

اگر بتوانی به اندازه کافی عاشق باشی، آنگاه قدرتمندترین انسان روی زمین خواهی بود.

بنابراین تنها چیزی که باعث می­‌شود پول در زندگیمان بماند و پول بیشتری جذب کنیم، عشق است. حس نگرانی، شما را از پول دور می­‌کند، بیشتر افراد زمانی که حقوق می­‌گیرند یا پولی بدست می­‌آورند؛ هیچ احساس اشتیاق، عشق و شعفی به آن ندارند و به جای آنکه به پول عشق بورزند و با احساس خوبی از آن استقبال کنند، بیشتر نگران از دست دادن آن هستند که نتیجه­ نیز برای آن‌ها همین دور شدن پول خواهد بود. خواستن به تنهایی راهی برای رسیدن به ثروت و تبدیل شدن به آهنربا و مغناطیس پول و ثروت نیست، ما باید مشتاق ثروتمندی باشیم و به صورت وسواس گونه­‌ای تمام امور زندگیمان را در جهت تدارک برای جذب پول و ثروت به سمت خودمان برنامه‌­ریزی کنیم و جز هدفمان که تبدیل شدن به یک آهنربای بی چون و چراست، چیز دیگری نبینیم. در نهایت در ارتباط با این قانون باید بدانیم که برای اینکه مثل یک آهنربا از هر طرف پول و ثروت را جذب کنیم و به اهداف دلخواه خود در هر زمینه‌­ای برسیم باید اقدام فوری کنیم و نخستین قدم­‌ها را با شوق هر چه بیشتر برداریم. در یک کلام، موفقیت زمانی همه­ ابعاد زندگی ما را در بر می­‌گیرد که مصر و مشتاق و سمج باشیم و شکست را نپذیریم.

رالف والدو امرسون:

وقایع بزرگ و سرنوشست ساز تاریخ ناشی از پیروزی نوعی اشتیاق است.

چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟

۲- قانون هدف­ گذاری
آنتونی رابینز:

چنانچه خواسته‌ها و اهداف خود را نشناسیم، کشتی بدون سکانی خواهیم بود که در اوج مثبت‌ اندیشی، همواره مسیر خود را دگرگون می‌کنیم.

در ابتدای بحث باید این موضوع را کمی شفاف­تر کنیم؛ همه­ ما دوست داریم بدانیم چگونه می‌­توان پول بیشتری را جذب کرد و مغناطیس و آهنربای پول و ثروت شد؟ اما نکته مهم اینجاست که چگونگی رسیدن به یک هدف، مسئله اصلی نیست، زیرا این ما نیستم که چگونگی رسیدن به هدف را مشخص می­‌کنیم؛ بلکه ما با ایمان و باور راسخی که به سرمنشا هستی داریم، چگونگی دستیابی به هدف و خواسته­‌هایمان را به کائنات و عوامل هستی واگذار می­‌کنیم. تنها مسئله مهمی که وجود دارد این است که ما چرایی یک هدف را مشخص کنیم. چرا می‌خواهیم آهنربای جذب پول و ثروت شویم؟ اگر ما بتوانیم دلیل متقن برای داشتن یک هدف تعیین کنیم، مطمئناً راه­‌هایی برای دستیابی به این هدف برای ما آشکار خواهد شد. این در حالی است که چرایی رسیدن به یک هدف می­‌تواند برای افراد کاملاً متفاوت و منحصر به فرد باشد.

آنتونی رابینز:

ممکن است بزرگترین اره‌ای که در جهان اختراع شده است در دست شما باشد و در عین حال، در میان انبوهی از درختان جنگل، سرگردان بمانید و ندانید چه کنید. اگر بدانید که چه درختانی را باید برید و چرا؟ شرایط بروفق مراد است، وگرنه ابزاری عالی در دست دارید که به هیچ نمی‌ارزد.

پس برای اینکه می‌­خواهید آهنربای جذب پول و ثروت شوید یک چرایی شخصی پیدا کنید؛ چرایی که شبانه روز شما را به خود درگیر کند. زیرا همانطور که بیان شد ما برای حرکت به سمت یک هدف یا خواسته، بایستی دلایل محکم و قاطعی داشته باشیم تا این دلایل، انگیزه و اشتیاق را در ما برای حرکت به سمت هدف افزایش دهد.

آنتونی رابینز:

برای زندگی خود هدف داشته باشید و آن را برآورده سازید و مهم‌تر از همه آنکه این کار را با عشق، شور، حرارت، شیفتگی و سرزندگی بسیار انجام دهید!

پس برای آنکه بتوانیم ضمیر ناخودآگاه را بر روی مدار جذب ثروت و پول برنامه­‌ریزی کنیم، نخستین کاری که باید انجام دهیم تعیین هدف است. باید بدانیم دقیقاً هدف ما از آهنربای پول و ثروت بودن چیست و یا به چه میزان ثروت و پولی می‌خواهیم برسیم؟ خوشبختانه ضمیرناخوآگاه ما قابلیت برنامه­ریزی دارد و هر فرمانی به او بدهیم، گوش به فرمان است و بدان عمل می‌نماید. پس هدف­‌های بزرگ انتخاب کنید، اهدافی که هر روز باعث افزایش انگیزه شما گردند و اگر می­‌توانید برای دستیابی به اهدافتان یک زمان منطقی تعیین کنید.

جیم ران:

هدف‌هایتان را کوچک انتخاب نکنید. اگر به هدف‌های بزرگ احساس نیاز نکنید، انسان بزرگی نخواهید شد.

اهداف را حتماً یادداشت کنید (بنویسید تا اتفاق بیافتد)؛ زیرا با نوشتن تمرکز بر روی هدف افزایش می‌­یابد. قدرتی که در نوشتن هست، معجزه می­‌کند.

برایان تریسی:

یاداشت هدف‌هایتان بر روی کاغذ، احتمال دستیابی به آن‌ها را ۱۰۰۰% افزایش می‌دهد.

بنابراین باید از قدرتی که در اختیارمان است، استفاده کنیم و به کائنات این دستور را ارسال نماییم که آمادگی کامل برای رسیدن به اهدافمان را داریم. حال برای ثبت این اهداف نیاز است که به چند نکته دقت کنید:

در نوشتن اهداف برای آهنربای جذب پول و ثروت شدن، لازم است که تمامی اهداف خود را کامل، شفاف و واضح بنویسید تا تجسم آن برای ذهن نیمه هوشیار یا همان ضمیر ناخودآگاه راحتر باشد و دستور رسیدن به آن سریع­تر به کائنات انتقال یابد.
از همه مهمتر اینکه این اهداف را به زمان حال یادداشت کنید. زیرا زمانی که اهداف به زمان حال یادداشت می­‌شوند، ضمیرناخودآگاه در مقابل وقوع آن‌ها مقاومتی نشان نمی­‌دهد و طوری آن‌ها را تجسم و تصور می­‌کند که انگار الان به واقعیت پیوسته‌­اند.
سعی کنید هر روز در جهت رسیدن به اهداف خود گامی هر چند کوچک بردارید و تلاش خود را مضاعف کنید و در نهایت اینکه در راه رسیدن به اهدافمان ایمان و باور راسخ و کافی داشته باشید.
۳- قانون جذب
آیا تا کنون به این نکته توجه داشته‌­اید که وقتی شاد و خوشحال هستید، دلایل دیگری نیز رخ خواهند داد تا شما خوشحال­تر شوید و زمانی که ناراحت و افسرده هستید انگار تمام اتفاقات ناخوشایند در انتظار شماست؟ این موضوع به قانون جذب بر می­‌گردد که در همه حال و همه جا عمل می‌­کند.


 http://mediajx.com/story8608757/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmark-dofollow.com/story7565411/جذب-پول-و-ثروتhttp://prbookmarkingwebsites.com/story5660673/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmark-template.com/story7562654/جذب-پول-و-ثروت
 


http://socialmediainuk.com/story6134795/جذب-پول-و-ثروتhttp://dirstop.com/story6403424/جذب-پول-و-ثروتhttp://ztndz.com/story7907806/جذب-پول-و-ثروتhttp://opensocialfactory.com/story5244901/جذب-پول-و-ثروتhttp://gorillasocialwork.com/story6384936/جذب-پول-و-ثروتhttp://socialmediastore.net/story6224790/جذب-پول-و-ثروتhttp://socialrus.com/story5741461/جذب-پول-و-ثروتhttp://socialnetworkadsinfo.com/story6294504/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkport.com/story6249169/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkbirth.com/story6094014/جذب-پول-و-ثروت
 


http://bookmarkloves.com/story6301889/جذب-پول-و-ثروتhttp://getsocialpr.com/story6334286/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkstime.com/story7246679/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkstumble.com/story1678191/جذب-پول-و-ثروتhttp://gatherbookmarks.com/story7347663/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkswing.com/story8243661/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarksknot.com/story8279944/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkextent.com/story8253118/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkspring.com/story1718999/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkja.com/story8254559/جذب-پول-و-ثروتhttp://altbookmark.com/story8268300/جذب-پول-و-ثروتhttp://trackbookmark.com/story8062432/جذب-پول-و-ثروتhttp://letusbookmark.com/story8099809/جذب-پول-و-ثروتhttp://hindibookmark.com/story8146303/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkshq.com/story8121198/جذب-پول-و-ثروتhttp://nybookmark.com/story7365278/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarketmaven.com/story7343644/جذب-پول-و-ثروتhttp://bookmarkrange.com/story8124999/جذب-پول-و-ثروت

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *